Твір на тему безсмертя добро вічність та краса на землі 6 клас митькозавр ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дружба-це необхідне у житті.Міцна дружба Сергія та Митька зворушила мене.Мабуть це і є головною красою планети земля.адже без дружби дуже погано жти.якщо дружиш ти можеш здобути усе - гори,ріки.Головне щоб друг був з тобою. Ось чим я вважаю добро,вічність.красу на землі у творі Михайла Стельмаха Митькозавр із Юрківки.