Твір на тему був теплий сонячний ранок наша сім'я зібралася в похід

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного теплого літнього дня, я і моя сім"я зібралися в похід. Ми хотіли покорити Говерлу. Це найвища гора в Україні. Піднімалися ми дуже довго,але це того вартувало. Мені і моєму маленькому братику Володі було важко,але ми зупинялися. Я дуже рада,що ми влаштували цей похід. Він запам'ятається мені до кінця життя.