Твір на тему "Чи вважаю я Павла справжнім лицарем?" (із твору "За сестрою").

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Павлусь зробив все для того щоб визволити сесту покинув лагер при пожежі  була цитата  Здається не було нічого такого чого павлусь не зробив для гані Він був із сімї Судаків а там вони нарождженні козаками один брат буде в творі допомагати він тоді служив на Запорожжі. Дідусь навчав їздити на коні битися Коли його зловили його били по спені що кров хлинули він не пискнув говоре о його мужності і силі волі а це характер лицаря