Твір на тему Духовне багатство найбільший скарб нашому житті
Ответ(ы) на вопрос:
Як по мені, так фраза «багаті теж плачуть» — це не вигадка. Можна мати в достатку матеріальні блага і при цьому бути нещасним. Тому, тільки, духовне багатство, може зробити людину по-справжньому щасливою.
Напевно, багато хто погодиться, що найщасливіший час у Вашому житті – дитинство. А не замислювалися, чому? Я відповім... Тому, що у маленьких дітей думки ще не перекручені брехнею цього світу і вони відчувають ці духовні скарби більше ніж дорослий, огрубілою серцем людина. Та й бачать їх у всьому і радіють всьому.
Адже духовне багатство в кишеню не насыплешь і для кожного воно своє. Таким багатством може стати вірші і музика, картини і скульптура, театр і кіно. Те, доторкнувшись душею до чого, ми не залишимося байдужими, що змусить задуматися, співчувати, жаліти про помилки.Духовне багатство
Наша душа вміє говорити через почуття, тільки ми не завжди чуємо. Вона співчуває, передчуває, відчує. А це і є способи отримати те саме духовне багатство. Співчуваючи людям, поділяючи їх почуття і переживання і ділячись своїми, ми збагачуємося і очищаємося душею. Не огрубеть душею – ось, що важливо, щоб не розгубити духовне багатство.