Твір на тему якщо ти знайшов велику суму грошей нащо ти б витратив їх? дуже срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо б в мене була велика сума грошей, то я б напевно не вагалась, а віддала б частину батькам, а все останнє потратила б на себе, на подарунки друзям та батькам. Гроші-це вітер. Їм завжди знайдеш місце. Коли в тебе не має грошей-то в тебе є мрія, в тебе є купа бажань, чого ж хочеться. А коли гроші є то мрії немає.