Твір на тему: "Кохання Остапа і Соломії як центральний мотив у повісті М.Коцюбинського "Дорогою ціною". Пожалуйста, только напишите свое, не с интернета! Дам 20 баллов!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Людина завжди мріє про волю,незалежність , але інколи це дається дорогою ціною- ціною власного життя ,або життя коханої людини .Дорогу ціну заплатили Остап і Соломії за бажання бути  разом, жити незалежно, самостійно обирати життєвий шлях.І ціна -життя Соломії. Коцюбинський доводить , що життя дорівнює волі, а її можна вибороти лише життям . І це стосується не тільки героїв оповідання . Остапа та Соломії, здатних на все заради волі , Я вважаю , що в їх образі письменник загальний увесь поневолний український народ, який вже став на революційний шлях.