Твір на тему: кохання, за ради якого варто померти (за повістю М.Коцюбинського "Дорогою ціною")

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У творі "Дорогою ціною" ми можемо впевнитися, що кохання варте на все. Соломія відчувала такі почуття до Остапа, тому втекла з ним з дому і була готова кинутись за ним в вогонь і в воду. Саме так і сталося. Соломія, навіть у найважчі часи підтримувала Остапа, боролась за його життя. Правда, життя Остапа вона врятувала, а себе врятувати не змогла. Та чи правда Соломія заслужила таку кару? На мою думку, така відважна і сильна духом жінка не заслужила упасти в воду, знаючи, що більше ніколи не ступиш на берег.