Твір на тему ,,мій двір'' але фантастика нариклад про гамак в хмарах

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Припустимо: Мій двір, оточений дерев'яним парканом, розташований в досить гарному місці. Навесні на землі розцвітає зелена гарна трава, а розташовані поряд з дитячим майданчиком дуби додають красу мого двору (?). Також поруч можна побачити клумбу з різнокольоровими, наче кольорові скла, квітами. Діти постійно грають, гойдаються на гойдалках, катаються з гірок, грають у пісочниці з дерев'яним дахом. За двором в якому я живу, доглядає двірник, з-за цього він постійно чистий. Я люблю свій красивий, доглянутий двір.