Твір на тему мої враження від твору о.гріна пурпурові вітрила та роздуми над ним

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Для мене цей твір залишив дуже гарні врвження.Він поглинає тебе в цей світ,у світ пригод та мрій Мені дуже сподобався опис моря,під час читання якого я наче опинилась(опинився)серед морських хвиль,серед чайок,що ось-ось зпикують(по русски спикируют,как по украински не знаю) до води,побачивши біля поверхні блиск риб'ячої луски. Я замріялась(замріявся),читаючи про роздуми та мрії Ассоль,про її любов до батька Лонгрена,який,здається,кохав доньку більше життя.Цей твір,на мій погляд повинен захопити та зацікавити багато юних читачів своїми чудовими описами та цікавим сюжетом.