Я розповім вам про свою школу. Моя школа — нова і сучасна, і вона мені дуже подобається. У неї три поверхи. Класи світлі і просторі. Є класи для різних предметів, таких як англійська мова, історія, фізика, математика, хімія, географія, біологія, література тощо.У нашій школі є комп’ютерний клас. Тут ми вивчаємо інформатику. У нашому комп’ютерному класі — найсучасніше обладнання, і є доступ до Інтернету.У нашій школі є також актова зала, яка розташована на другому поверсі. Тут відбуваються збори, конференції, концерти і всі свята. Ми готуємо цікаві вистави до всіх свят. Ми співаємо пісень, читаємо вірші, танцюємо і беремо участь в невеликих театральних дійствах.У нашій школі є багато можливостей для занять спортом. В школі є спортзал, спортивний майданчик, футбольне поле, плавальний басейн і інші спортивні споруди. У нас є багато різних спортивних секцій: настільний теніс, плавання, легка атлетика, футбол, волейбол, боротьба і художня гімнастика. Багато учнів відвідують ці спортивні секції.У нашій школі також є кружки малювання, танців, театральний кружок і рок-гурт. Всі ці кружки дуже популярні і багато учнів відвідують їх.У нашій школі викладають дуже кваліфіковані вчителі. Вони прагнуть передати нам всі свої знання і пробудити цікавість до своїх предметів і до самоосвіти. Вчителі не лише викладають нам шкільні предмети, але і розповідають про все, про різні світові проблеми, такі як екологія, охорона природи, кліматичні зміни тощо.У нашій школі є гарна традиція. Щороку випускники школи приходять на зустріч з вчителями і однокласниками. Ці зустрічі відбуваються кожну першу суботу лютого.Я вважаю, що шкільні роки дуже важливі для кожної людини. Це період дорослішання, набуття знань і вибору життєвого шляху. Дуже часто шкільні друзі залишаються вашими друзями на все життя. Тому я ніколи не забуду мою школу, вчителів і однокласників.
Гость
Наша школа велика і світла . Вчителі роблять все , щоб у кабінетах було красиво і затишно , а ми з радістю допомагаємо їм у цьому : стежимо за чистотою і порядком. У школі велика бібліотека , затишна їдальня , красивий актовий зал. Але , звичайно ж , улюблене місце багатьох учнів – спортивний зал , де можна пограти в улюблені ігри , зайнятися спортом.
У нашій школі існує багато традицій , наприклад , ми проводимо осінній бал , конкурси «Міс школи» та « Містер школи» , бал наук , музичні фестивалі . Гордість школи – це її учні , які були призерами районних , обласних олімпіад з різних предметів , перемагали у спортивних змаганнях і всіляких конкурсах.
Окремо хочеться розповісти про вчителів . Іноді нам здається , що вони дуже строгі з нами , але , незважаючи на це , ми їх дуже поважаємо . Адже вони намагаються навчити нас багатьом речам , які знадобляться в житті . Вони добрі і мудрі , до них завжди можна звернутися за порадою і допомогою.
Я дуже люблю свою школу і навіть через багато років буду з теплотою і вдячністю згадувати її .