Твір на тему остаій подих зими

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осінь... Пора мрій та роздумів, спогадів та переживань, душевного сум'яття та палітри настроїв щодня. Кожної хвилини в чиїйсь душі відбувається переворот бажань. Жага спілкування за чашкою кави з незнайомцем приходить на зміну потребі у самотності та меланхолійному стану... "Останній подих осені" - це разовий захід, метою якого є спробувати задовільнити як одні, так й інші потреби наприкінці цієї бурхливої для багатьох пори року. Надходить час весни... Сніг починає танути, а пташки прилітати назад. Для декого це - щастя, бо теплота обвгріває нас. Для декого це - сум, бо сніг буде лише через 9 місяців. Я люблю зиму, тому дуже сумую, коли зима робить останній подих.
Гость
Я дуже люблю кататись на санках з друзя ходжу кожен день і одного вихідного дня я побачив що сніг на вулиці розтав.Чомусь деякі люди тішились,ая ні.Нелюблю коли скрізь болото жарко але потрібно ходити в курточці.Мені подобаэться коли сніжно на деревах іній сніг падаэ на шибках вікон пейзажі автор якихмороз.Але мені й подобаэться весна за її привітну погоду