Твір на тему Проблема добра і зла в комедії Вольтера «Простак» дуже треба

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Проблема добра i зла, природи i сутi добра i зла — вiчна проблема, яка завжди хвилювала поетiв i  мислителiв,  серед  яких  був  i  Вольтер — видатний французький мислитель i майстер слова. Комедiя Простак- один  з  найдраматичнiших  творiв  письменника,  в  якому  вiн  зобразив конфлiкт мiж сином природи та  цивiлiзованим  суспiльством  i  одночасно вирiшує питання про те, хто є носiєм  добра  на  цьому свiтi i чи можливим є мале зло в iм'я великого блага. Молодий європеєць, який  вирiс  серед  iндiанського  племенi гуронiв, повертається до Францiï. Простак, чесний  i  прямий, вiдкритий   у   своïх   думка   х    герой    стикається    з несправедливiстю, цинiзмом цивiлiзованого свiту. Хоча дiя  Простодушного вiднесена  до  епохи  Людовика  XIV,  Вольтер  засуджує  феодальнi порядки в цiлому. Його  герой  —  природна  людина,  не  зiпсована цивiлiзацiєю. Вiн багато чого сприймає буквально, не  знаючи про  численнi  умовностi  цивiлiзованого  суспiльства,  i  тому  нерiдко потрапляє в комiчнi ситуацiï. У цiй повiстi  є  любовна iнтрига — герой закохується в мадемуазель де  Сент-Iв,  дещо наïвноï, недалекоï провiнцiалки, але яка щиро кохає його  i  готова  на   самовiдданий   вчинок.   Переживання   героïв розкриваються у зiткненнi з французькою дiйснiстю. Герой хоче боротися за  своє  щастя,  але  стикається  з  ще бiльшим злом сус-,. пiльства. Простак вiдбиває напад  ворожоï ескадри на французький бер i  поспiшає  до  Парижа,  щоб  отримати винагороду за  досконалий  подвиг,  але  змiсть  подяки  за  мужнiсть  i самовiддане служiння королевi на  Гурона  чекає  ешафот.  Герой  у вiдчаï дивиться крiзь тюремнi грати на прекраснi i далекi зiрки,  я сяють у безмежному просторi  Всесвiту  й  усвiдомлює,  що  носiями добра на цьо свiтi є люди природи. Гурона  дивують  жорстокiсть  i зло, що панують у свiтi. У Простодушному поставлене питання про першопричини  зла,  одна  з  якii корiниться в самому соцiумi. У реальних суспiльних умовах зло стає неминчим  i  закономiрним.  У   державi,   заснованiй   на   нерiвностi, iндивiдуальна   осо   неминуче   виявляється   беззахисною   перед багатоступеневою  бюрократичн  системою,  представники  якоï   щиро дбають про  iнтереси  краïни,  але  безжально  зневажають  iнтереси окремоï людини, якоï просто не беруть у  розрахунок.  ‘. зультат такого  зiткнення  очевидний,  тому  повiсть  закiнчується трагічно. Тримай,і постав "дякую" :))