Твір на тему "що б я зробив якби був на місті голови райдержадміністрації"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Нашому мiсту бракує українськостi. Пора вже довести до кiнця справу з музеєм Нацiонально-визвольної боротьби, що на вулицi Кривоноса. Площа поряд з пам'ятником Степановi Бандерi, де немає нi лавочок, нi насаджень, нi нормального освiтлення -- ще одна справа, за яку треба братись.А гляньте лише на нашi вивiски! Чому iншомовнi не мають українського перекладу? I що це за "Лємберг" на кожному кроцi, якщо наше мiсто -- Львiв! Забагато у нас цiєї iноземщини, яка показує несмак, а подекуди й брак "клепки". I за викорiнення цього взявся б насамперед. Адже мiсто Лева -- це мiсто не чужинцiв, а українцiв.А як, скажiть, можна милуватись спорудами Львова, коли змушений весь час дивитись пiд ноги -- то люка немає або вiн тримається на доброму словi, та й дороги поганi... Треба й тут дати лад.