Твір на тему: Як я з батьками допомогаю диким звірям взимку.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли наступає зима звірі потребують нашої допомоги.Саме тоді я з батьками вирушаю до лісу і на поле розкладати кормушки для звірів.Я з татом наповнюю кормушки сіном для оленів і зайців.А мама насипає у кормушки овес і пшеницю.А ще ми підвішуємо годівниці для птахів на дерева .Туди ми насипаємо різні крупи ставимо сало,калину,насіння із шишок.Також ми підкормлюємо білочок для цього я з батьками насипаю у годівниці горішків.Я дуже люблю годувати звірів.Це для мене не просто цікаве спостереження,а й можливість врятувати чиєсь життя.