Твір на тему : "Яким я уявляю людське щастя" ДОПОМОЖІТЬ!!! БУДЬ-ЛАСКА!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Людське щастя-це коли ти рідко болієш. Коли в тебе є батьки, у інших дітей навіть батьків немає, тому ціни їх. Щастя не в грошах, але ж багаті люди теж плачуть, в них тако ж є горе. Люди не розуміють це. Є прислів'я " на чужому горі, щастя не побудуєш", воно нам каже правду, це горе всеодно вернется до тебе.