Що таке юні пожежники на мою думку це малесиньки хлопчики і дівчатки. Які хочуть бути пожениками насправді провесія пожежник це дуже небеспечна робота, але дуже мила і турботлива для всіх. Всежтаки пожежники невибирають який будинок гасити. пожежники справді добрі люди нетільки для того що гасять пожар а вони щей допомагають всім людям і навіть звіркам.
Коли застрягне кошення на дереві пожежники допоможуть тощо. тому ті люди які хочуть стати пожежниками я дуже їх поважаю авжеш вони будуть робити добро і допомагати людям.