Твір "Найкращий день в моєму житті". Обсяг 3-3,5 сторінки. Можно на російській мові.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли збувається те, про що так довго мріяв, настає найкращий день у житті. Або ціла череда щасливих та радісних днів. Кожного ранку, прокидаючись, я розумію, що сьогоднішній день буде найкращим. Чому? Я дуже хотів мати собаку, просто марив цим бажанням.  Чотири роки тому  сусідська собака Лайма народила щенятко. Воно було жовте, аж золоте, з білою плямочкою на короткому носику. Пухнасте й ніжне, воно невиразно пахло малим дитям, маминим молочком та ще чимось невловимим та милим. Щойно я побачив це створіння, в ту ж мить мене просто затопила  ніжність та любов до нього. Я відчув всю повноту щастя, коли мені дозволили взяти його собі.  Собаче дитинча підростало, стаючи з кожним днем все гарнішим, розумнішим та все більше схожим на справжню лисицю. Так його й назвали - Лис, пестливо - Лися. Ми стали найближчими (так і хочеться сказати - людьми), тому що за будь-яких обставин завжди розуміли один одного без усяких слів.  З тих самих пір, прокидаючись уранці, я бачу його радісні, сповнені любові і чекання очі. З тих самих пір я відчуваю себе щасливим кожного дня.