Твір-опис "прекрасна пора року -Весна"будь ласка,допоможіть. не із інтернету

Твір-опис "прекрасна пора року -Весна" будь ласка,допоможіть. не із інтернету
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Весна-прекрасна пора року.Тепле сонце світить і топить зимовий сніг і лід.Природа починає прокидатися.На деревах і кащах з'являються маленькі бруньки,які з часом перетворюються в молоде листя.Потім все починає цвісти та квітнути.Чути,як співають птахи,відчувається аромат квітучих дерев.Погода майже завжди ясна.А також навесні святкують такі свята,як 8 березня,День Перемоги.Ось чому,я вважаю що весна чудова пора року.