Твір-опис природи картини катерини білокур "пейзаж з вітряком" 5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
К. В. Білокур – народна художниця України, картини якої виставлялись у Луврі. Наділена Божим даром образного бачення світу, Катерина Білокур самотужки оволоділа таємницями живопису, стала неперевершеним майстром. На полотнах Катерини Білокур зображено дари природи – квіти, плоди, а також витвори людської праці.