Твір опис  природи!помогите пожалуйста!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Для мене дуже красива пора року, це зима! Все навкруги біле, вкрите пухнастим м'яким снігом. На гілках дерев, особливо на широких лапах ялинок, лежать купи снігу, схожі на шапки. Всі гілки схилилися під вагою снігу. Коли сніг падає з дерева, гілка розпрямляється.   Сніжинки так і видно кружляють за вікном, як-ніби у вальсі  Це дуже красиво, я дуже люблю зиму
Гость
Весна Зима цього року була затяжна та холодна.А на початку квітня прокинулася запізніла весна.Підвелася,потягнулася і здивувалася,коли побачила таке безладдя.Дихнула перший раз весна -поплив у повітря золатавий човен.Дихнула вдруге -потемнів сніг ,до землі злякано пригорнувся то пустив сльозу.Велетенською грибінкою дбайливо розчесала весна ліси й лани.Зазеленіло на деревах і кущах молоде листя.Розкрили ніжні пелюстки перші квіти.Тепле повітря прикрасив голос пташок.  Гарна пора року-весна!