Твір-опис про тварину використувуючи синоніми жвавий меткий проворний прудкий рухливий швидкий.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я обожнюю тварин. В мене у самого\самої є кіт\кішка. Його\її звати (ім'я). Мій котик має шерсть рижуватого кольору. Він дуже спритний, і полюбляє гратися. Хвостик у нього пухнастий, на кінчику має білуватий колір. На мордочці біля правого ока біла пляма. На грудях біла шерсть. Очі в нього жовті. Я дуже люблю свого пухнастика.