Твір-опис зовнішності рідної людини з дієприкметниками пасивного стану

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
моя найрідніша людина це звісно мама.Її прекрасні очі зачаровують мене до нестями.А її лагідне і пряме волосс виблискує на сонці наче його промінчики. а зачарований можу тільки спостерігати за нею.Вона оже у будь яку хвилину допомогти мені. про неї можна писати бачато і це ще буде не все про неї.А можна сказати що вона  КРАСУНЯ... і кожне наступне слово буде лишнім.