(ТВІР ПЛАНЕТНИК)які художні засоби використовує борис харчук при стврені портретів  персонажів,пейзажних картин?у чому їх особливість?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Автор використовує гіперболу-перебільшення щодо вмінь Планетника.Як малий хлопець може управляти силами природи,робити так,щоб ніякі рослини не загинули,і,навіть,злетіти в небо? Порівняння,епітети,і.т.д Ці художні засоби показують нам характери героїв,їх вміння,вони передають почуття.Вони показують,як природа швидкоплинно змінюється