Твір по словам Л. Костенко "Віддай людині крихітку себе за це душа наповнюється світлом"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 "Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом"- чарiвнi слова Л.Костенко якi не забудуться роками. в цьому творi вона розповiдае нам про те,що вiддаючи крихточку себе людинi ми заповнюемо свою душу теплом та любовю