Твір-роздум "Чому батькам іноді боляче від вчинків власних дітей"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тому що діти показують приклад як їх виховали батьки якщо поведінка у дитини жахлива то це все показує на батьків цієї дитини буває навпаки батьки дитини вічливі розумні а їхня дитина має погану поведінку і через батькам іноді боляче від вчинків та поведінки власних дітей