Твір-роздум якби я змінив економіку в Україні. пожалуста срочно нужен

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якби я змінив економіку України, я б почав з демографічної ситуації. Як відомо демографічна ситуація постійно погіршується, це загрожують знелюдненням сільської місцевості. Я бипровів глибокі соціально - економічні реформи, ліквідував колгоспів і передав землі в приватну еластичність тим, хто її обробляє. Я бі створив сприЯтливі умови для багатодітних сімей і забезпечив виховання їхніх дітей у дусі традиційних цінностей української нації. Все це дозволить поліпшити демографічну ситуацію в Україні. Як голова, я би спрЯмував економічну підтримує молодих родин, створення нових робочих місць для молоді, виділення субсидій матерям, які виховують самі своїх дітей.