Твір роздум на морально етичну тему за трагедією Шекспіра"Ромео і Джульєтта"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шекспір у своєму творі описує історію кохання двох молодих людей,яким заборонено зустрічатись.Їхні сімя ворогують і ніби ніщо не могло помирити два зовсім різних світи.Проте лиш Смерть головних героїм допомогла відкрити очі войовниче налаштованих  сімей. Історія Ромео і Джульєтти вражає.На що готові піти люди заради кохання.