Твір-роздум на тему: " батьківські поради, ставлення до них".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Батьки - це саме найголовне,що є у нашому житті.Окрім них ніхто нас,не пожаліє,ніхто не дасть пораду.Ніхто,окрім них не простять наші помилки.Ми повинні пам'ятати,що вони вклали у нас свою душу,щоб дати нам освіту та гарні нам якості.Це велике правило життя - любити та поважати своїх рідних батьків. Усі ми знаємо,що їхні поради - це щось святе.Якщо в нас якась проблема,ми завжди йдемо до них та просимо підказати у трудну хвилину.Нажіль,ні всі так вважають і розуміють.Є такі люди,для яких батьки ніщо і їхні поради їм не потрібні.Але,якщо ми виховані та ввічливи,то повинні знати,що батьки - це найголовне.Ніколи не потрібно до них погано ставитися,адже як ми вже сказали,вони вклали усе заради нас. Будемо з радістю,любов'ю,щирістю та шанобливостю ставитись до наших люблячих батьків.