Твір роздум на тему «павлусь герой чи звичайний хлопчик» З твору «за сестрою» . Помогите !!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
напиши шо павлусь герой потому что он не побоялся пойти за сестрой, только пошире всё описуй. Сначало напиши шо он из обычной семьи из села шо ему 15 лет и бла бла бла. потом напиши шо не смотря на возраст отправился К сестре, в чём проявляется его героизм напиши, перечислить качества и чем это подтверждается. я старалась, удачи♥
Гость
Павлусь дуже хоробрий хлопець,він був готовий пожертвувати своїм життям заради свого.Некожен хлопець так зможе та через це ми можемо вважати його справжнім героєм. Крім хоробрості Павлусь має такі риси характеру:відповідальність,рушучість, сміливість, мудрість,хитрість та відповідальність. Якщо мало можу скинути дуже багато творів про Павлуся!) Та про його пригоди! Потрібна допомога?  Пишіть_)