Твір роздум на тему «павлусь герой чи звичайний хлопчик» З твору «за сестрою» . Помогите !!!
Ответ(ы) на вопрос:
напиши шо павлусь герой потому что он не побоялся пойти за сестрой, только пошире всё описуй. Сначало напиши шо он из обычной семьи из села шо ему 15 лет и бла бла бла. потом напиши шо не смотря на возраст отправился К сестре, в чём проявляется его героизм напиши, перечислить качества и чем это подтверждается. я старалась, удачи♥
Павлусь дуже хоробрий хлопець,він був готовий пожертвувати своїм життям заради свого.Некожен хлопець так зможе та через це ми можемо вважати його справжнім героєм.
Крім хоробрості Павлусь має такі риси характеру:відповідальність,рушучість, сміливість, мудрість,хитрість та відповідальність.
Якщо мало можу скинути дуже багато творів про Павлуся!) Та про його пригоди!
Потрібна допомога?
Пишіть_)