Твір роздум на тему "Річки просять захисту"(Не маленький и не большой) Буду очень

Твір роздум на тему "Річки просять захисту"(Не маленький и не большой) Буду оченьблагодарна^^
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожного дня людина забруднює річку. Хоч, як ми стараємося це зробити, у нас нічого не виходить. Біля водоймищ знаходиться багато станцій, які забруднють відходами річки. Але річки намагаються нас попередити про небезпеку. Але, як саме? Коли ми купаємось то часто можемо насупити на бляшанку, або на бите скло.Із цьго ми повинні вчитися.Якщо ми будемо нищити ошатні лілії які зазвичай там ростуть то ми не зможемо милуватися красою річки, хоча у неї багато краси.Але як заподіяти, як змусити людей цьго не робити? На це я не знайшов(знайшла )відповіді