Твір-роздум на тему "Уміння слухати - це мистецтво" ПЛІЗЗ ХЕЛП МІ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рецепт емпатійного слухання дозволяє переживати ті ж відчуття, які переживає співрозмовник, відображати ці відчуття, розуміти емоційний стан співрозмовника і поділяти його. При такому слуханні не дають порад, не прагнуть оцінити, що говорить людина, не моралізують, не критикують, не повчають.