Твір роздум на тему"Людина має ставитися до моральних основ свого життя літературно, бо література – це найкраще джерело людського часу життя."СРОЧНО....
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Насамперед людина має цікавитись літературою, Адже вона захоплююче читає її! Наприклад того хто як вчиться хто які має роздуми? Так зароджуються думки літературно. .... Я точно не знаю чи правильно написала( але допоможи мені у мене