Твір-роздум:чи завжди потрібно відповідати за свої вчинки та дотримуватись певних правил?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Звичайно ж людині хотілося б жити не за правилами які існують для всіх!Правил які створювались з віками повинні були б дотримуватись всі але ж невсім це вдається!Звичайно життя одне і хочеться прожити його з максимальним задоволенням.Якби ж кожна людина робила все,що хотіла в суспільстві небуло б порядку!Тому,кожна людина має знайти своє призначення і жити за певними правилами!А якщо ж вона порушила ці правила то обовязково відповість за вої вчинки!