Твір розповідного характеру про виконання улюбленої справи у художньому стилі(можна про те, як я вишивала картину))) Допоможiiiiiiть)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли я прихожу зі школи, я йду вишивати картини - це моя улюбленна справа! Батьки хвалять мене що я такий(така) розумна(зумний)! Вчителі теж мене хвалять! Я люблю вишивати картини!