Твір який гумористичний твір тобі найбільше сподобався чому?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені сподобався Том Соєр та Гека.Є дуже багато смішних епізодів: як вони визбавлялися бородавок........                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          вибач більше ніяк не допоможу....
Гость
при Ороро спзсрзрхсхчсннхс