Твір за картиною чебикіна канікули зав`язка Одного ранку хлопчик, який відпочивав у бабусі, вирушив на риболовлю. Йому вдалося зловити лише одну рибку... кульмінація Випущена в банку рибка заговорила людським голосом і попросил...
Твір за картиною чебикіна канікули
зав`язка Одного ранку хлопчик, який відпочивав у бабусі, вирушив на риболовлю. Йому вдалося зловити лише одну рибку...
кульмінація Випущена в банку рибка заговорила людським голосом і попросила...
розв'язка
Ответ(ы) на вопрос:
РОЗВЯЗКУ ДАЙТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!