Творча робота Значення гумористичних творів план 1. сміх у житті людини 2. гумористичні твори українських поетів 3. значення гумору пожалуйста помогите оочень надо!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сміх -  вираз емоційного стану людини, пов'язаний з переживанням неоднозначної, смішної ситуації і супроводжується рядом фізіологічних реакцій організму. Сміх має певне зовнішнє вираження, психофізіологічну природу та соціальну функцію. Сміх проявляється комплексно і в першу чергу складається із мімічних рухів та коротких, але потужних подихів і уривчастих звуків, які супроводжують дихальні рухи.Сміх продовжує життя !!!Зовнішньому вираженню сміху природно відповідають почуття щастя,