Твой друг выиграл стипендию на обучение в летней школе. Написать поздравительную открытку, чтобы поздравить своего друга.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear Frank, Congratulalitions on a great performance! I'm really glad to hear that you have won a sholarship to a summer school. I know that competition was tough but you have succeeded and it's really cool! Best wishes, имя