Ты пишешь письмо своему зарубежному другу Оливеру (Oliver) /Закончи это письмо. Dear... I live in... It is ... There ... My family... I have got... What... Bye...

Гость
Dear Оliver I live in Страна в которой ты живёшь It is There твоё имя My family к примеру Васильевы I have got хобби What a you hobbis Bye Oliver
Гость
Dear Oliver I live in Russia It is Sasha There is my letter My family have got 5 people I have got a dog What is your dog called My dog called alabay Bye bye see you soon