У 1867 році корабель на якому перебувала партія тканини замовлена винахідником джинсів Леві Штраусом,потрапив у шторм.Діжки з індійським барвником розбилися і кілька рулонівтканини просочилися яскравою синьою фарбою.Однак підпр...

У 1867 році корабель на якому перебувала партія тканини замовлена винахідником джинсів Леві Штраусом,потрапив у шторм.Діжки з індійським барвником розбилися і кілька рулонівтканини просочилися яскравою синьою фарбою.Однак підприємець не викинув зіпсовану тканину,а пошив з неї робочі штани,що моментально розкупились.Так майбутні джинси набули знаменитого синього кольору.З якої рослини добували цю фарбу?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
індігофери фарбувальної.Я тож конкурс пишу я на одном сайте нашла!!!!!