У 2 кг води розчинили 224 г гідроген хлориду... з якою масовою часткою гідроген хлори?

У 2 кг води розчинили 224 г гідроген хлориду... з якою масовою часткою гідроген хлори??у утворився розчин?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маса розчину=2000 г + 224 г = 2224 г ω=224 г/2224 г = 0,1004 або 10,04% Відповідь: 10,04%
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы