У 6менших пакетів розсипали 12 кг круп.В один більший пакет вміщується на 1 кг більше ніж у менший .Скільки потрібно більших пакетів щоб розсипали 12 кг крупи.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
12 :6=2 (кг)-в один меньший пакет 2+1=3(кг)-в один больший пакет 12:3=4 (пак)
Гость
12:6=2---кг вмещает один маленький пакет 2+1=3-- кг вмещает один большой пакет 12:3=4-- пакета больших потребуется для расфасовки 12 кг крупы