У чому біологічне значення перетворення одних типів пластид на інші?
Ответ(ы) на вопрос:
Пластиди- двомембранні органели, властиві вищим рослинам, більшості водоростей і лише деяким найпростішим тваринам(евгелена зелена).
Пластиди різних типів тають спільне походження - виникають із пропластид.
Пластиди одного типу можуть можуть перетворюватися на пластиди іншого. Лейкопласти можуть перетворюватися на світлі на хлоропласти(позеленіння картоплі) і хромопласти;
хлоропласти- на хромопласти і лейкоцити. Але хромопласти вже не можуть перетворюватися на пластиди інших типів , вони є кінцевим етапом розвитку пластид.