У  дитячий садок привезли яблука. Після того як протягом 5  днів витрачали по 9 яблук щодня залишилося 8 кг . Скільки кілограмів яблук привезли в дитячий садок?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Решение:  1) [latex]5*9=45[/latex] ( кг) - расходовали всего  2) [latex]8*5=40 [/latex] ( кг) - осталось всего  3) [latex]45+40=85 [/latex] ( кг) - привести в детский садик Ответ: 85 кг