У дитячому санаторії на полудень видали 420 персиків, а в другому санаторії 375. У першому санаторії було на 15 дітей більше, ніж у другому. Скільки дітей було у кожеому санаторії, якщо всім видали персиків порівну?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                            Кол-во детей    Кол-во персиков    Всего персиков 1-й санаторий     ? на 15 >             одинаковое             420 шт.   2-й санаторий          ?                      одинаковое             375 шт. ------------------------------------------------------------------------------------------------ 1) 420 - 375 = 45 (шт.) - на столько больше персиков выдали в первом санатории; 2) 45 : 15 = 3 (шт.) - каждому из 15 детей (всем поровну); 3) 420 : 3 = 140 детей - было в первом санатории; 4) 375 : 3 = 125 детей - было во втором санатории. Вiдповiдь: 140 дiтей було в першем санаторii, 125 дiтей було в другому санаторii, всiм видали по 3 персикiв.