У двох коробках було порівну цукерок. Коли з першої коробки взяли 10 цукерок, а з др?

У двох коробках було порівну цукерок. Коли з першої коробки взяли 10 цукерок, а з др??гої - 28 цукерок, то в першій коробці стало цукерок у 4 рази більше, ніж у другій. Скульки цукерок було в кожній коробці спочатку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть х конфет было в каждой коробке, когда из 1 коробки взяли 10 конфет, а со 2 28 конфет, то в 1 коробке стало (x-10)конфет, а во 2 (x - 28 ) ,т к в 1 коробке стало конфет в 4 раза больше ,чем во 2 , получим уравнение: 4  х  (x -28 ) = x -10 4x - 112 =x -10 4x -x = -10 +112 3x = 102 x = 34 конфеты было в каждой коробке сначала -