У дворі бігали кури та 2 кози. Усього було 8 голів. Скільки всього було ніг та лап? Розвязання задачі запиши виразом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8-2=6 кур во дворе                                                                                            6*2=12 лап у 6 кур                                                                                           2*4=8 ног у 2 коз