У Європі для цього сміття існують спеціальні закриті звалища, де пильно охороняють від злодії дороге, але небезпечне для навколишнього середовища сміття. Що саме охороняють на цих сміттєзвалищах? А)Батарейки. Б)Комп'ютери ....

У Європі для цього сміття існують спеціальні закриті звалища, де пильно охороняють від злодії дороге, але небезпечне для навколишнього середовища сміття. Що саме охороняють на цих сміттєзвалищах? А)Батарейки. Б)Комп'ютери . В)Холодильники. Г)Харчові відходи. Д)Одяг.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б) Комп'ютери.......................................