У гаражі 340 автомобілів трьох виробників. Автомобілі " Мазда " 45% від кількості автомабілів " БМВ " , а кількість автомобілів " Нива " становлять пять девятих від кількості автомобілів " Мазда ". Скільки і яких автомобілів у ...
У гаражі 340 автомобілів трьох виробників. Автомобілі " Мазда " 45% від кількості автомабілів " БМВ " , а кількість автомобілів " Нива " становлять пять девятих від кількості автомобілів " Мазда ". Скільки і яких автомобілів у гаражі?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Штэ?! Не понел... Пиши по Русски.