У господарстві Старого є лише один кінь,дві корови і три свині. Скільки корів треба ще докупити Старому ,щоб усіх зазначених тварин стало вдвічі більше,ніж корів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 кінь, 2 корови, 3 свині, 1 + 3 = 4 4 - 2 = 2 Це означає що йому непотрібно докупляти корів!
Гость
Ніскільки так як1 кінь 2 корови і3 свині1+3=4 а 4і так більше в двічі ніж 2